РАВЕНСТВО ЗА 2005 И ПОБЕДА С 5:0 ЗА 2006 В ПОСЛЕДНИТЕ КОНТРОЛИ ПРЕДИ СТАРТА НА ПРОЛЕТНИЯ ДЯЛ!

В Неделя ФК София спорт 2005 и 2006 изиграха последните си контроли преди старта на пролетния дял от първенствата на БФС по Футбол 9 и 7,а съперник и за двата набора бе Левски Раковски.
Първи на терена на “Спортна София 2000“ в Зона Б-5 излязоха родените през 2005 г. и в равностоен мач извъртяха реми 2:2.
Сините поведоха след грешка от страна на София спорт,но в самия край на първото полувреме оранжевите  изравниха след изпълнение на ъглов удар.
През втората част София спорт започна по-често да задържа топката и да опитва интересни идеи в атака.
Една от тях изведе сам срещу вратаря на Левски Мартин Пъдарев и той отбеляза 2:1.
Няколко минути преди края на мача сините изравниха за крайното 2:2.20170226_112537
20170226_112553Малко след контролата на 2005 и набор 2006 се изправи срещу Раковски,но не срещу връстниците си,а по-малките от набор 2007.
Оранжевите доминираха и със страхотна игра изработиха пет безответни гола.
Реализатори бяха капитана Росен Алексов-3 и новите попълнения Християн Коюмджиев-1 и Николай Първанов-1.
На два пъти гредите спасяваха отбора на Левски след удари на левия бек Мартин Николов и Християн Коюмджиев.

На 5 март (Събота) набор 2005 откриват пролетния полусезон на първенството по Футбол 9 на к-с “Царско село“ срещу отбора на ЦСКА.
Мачът е с начален час 8:30 ч.
Набор 2006 играе в Неделя от 13:40 срещу отбора на Надежда Доброславци на к-с “ДИТ“ в кв.Драгалевци.