ЗАГУБА С 0:2 ОТ ЦСКА ЗА 2005 НА СТАРТА НА ПРОЛЕТНИЯ ДЯЛ,НАБОР 2006 ПОБЕДИ С 5:1

София спорт р.2005 загубиха изненадващо с 0:2 от ЦСКА на старта на пролетния дял  на първенството по Футбол 9.
На комплекс “Царско село“ в Събота в 8:30 ч. бе даден първият съдийски сигнал и веднага след него София спорт се хвърлиха в атака.
Към средата на полувремето обаче груба грешка и неточен пас дадодаха възможност на ЦСКА да поведе в резултата с 1:0.
До края на полувремето “възражданци“ създадоха няколко положения за гол и натискаха,но топката така и не влизаше във вратата.
ЦСКА от своя страна се задоволяваше с това да контраатакува и при възможност да позадържи топката.
През втората част София спорт вместо да заиграе още по-настървено се дръпна назад и позволи на ЦСКА да изравни играта,последваха опити за промяна на резултата чрез смени и промяна системата на игра,но и това не даде нужния ефект,а в самия край на срещата,хвърлилите се вече ва банг “възражданци“ допуснаха нова груба грешка,която изведе играч на ЦСКА сам срещу вратаря Симеон Дерменджиев,той парира удара,последва добавка,която оформи крайния резултат 2:0,въпреки опита на Кристиян Иванов да избие.
София спорт удариха и една греда,а Кристиян Иванов изби друг удар от голлинията на играч на ЦСКА.
В Следващия кръг “фениксите“ играят с коравия тим на Сливнишки герой.

София спорт р.2006 също стартираха пролетния полусезон и започнаха с изразителна победа 5:1 срещу Надежда (Доброславци).
На комплекс “ДИТ“ в кв.“Драгалевци“ оранжевите стартираха силно своя мач и поведоха с гол на Николай Първанов
Последваха няколко пропуска на оранжевите и след една грешка в защитата позволиха резултата да бъде изравнен.
Втората част започна равностойно,но постепенно София спорт започна да диктува темпото и да търси повече идеи в атака,но пропуските валяха един след друг,за да се стигне до един свободен удар,който Росен Алексов майстори изпълни и даде преднина на оранжевите.
През третата част София спорт поведе с 3:1 след гол на Илия Танчев и това даде спокойствие на “възражданци“ и те набутаха още 2 гола дело на Илия Танчев и Максим Тасков.
В следващия кръг София спорт играе с отбора на Металург (Перник) на 12.03. от 10:10

ОЧАКВАЙТЕ ВИДЕО И СНИМКИ ОТ МАЧОВЕТЕ В ГАЛЕРИЯТА НИ И YouTube КАНАЛА.