РЕЗУЛТАТИ ОТ УИКЕНДА И МЕЖДИННИТЕ КРЪГОВЕ

През уикенда се изиграха три срещи за отборите на София спорт,но за съжаление в тях “оранжевите“ не успяха да вземат точки.
Първи в Събота на Царско село излязоха София спорт 2005 в търсене на втора победа за полусезона срещу тима на Академик 1947,но изиграха като цяло слаб мач и загубиха с 4:0.
Реално резултата не отговаря много на показаното на терена от от двата отбора,но грубите грешки на “възражданци“ допринесоха за този резултат.
17424786_862803380527581_2977177967082273659_n 17457875_862802927194293_1264293488072169607_n (1)

По същото време играеха и набор 2008,които показват напредък,но за момента все още бягат резултатите.Трябва да се има на предвид,че и програмата в началните кръгове е много тежка.
След мачовете с Царско село и Левски София “фениксите“ загубиха и от Славия със 6:1,но оставиха доста добри впечатления с играта си.

Набор 2004 продължи с лошото си представяне и записаха още една загуба.Този път съперник бе Левски София,а резултата 0:10 за сините.

В Понеделник се изиграха и още два мача заради проведените предсрочни избори.
Набор 2006 излизаше за победа срещу Септември и бе решен да продължи добрия си старт във Втора група (2 победи и 1 равенство,което им отреждаше второто място с равен брой точки с първия Велбъдж).
dhddkdkdkd

Мачът започна много силно за София спорт и поведоха още в началните минути,след хубава комбинация между Росен Алексов,Илия Танчев и Максим Тасков,преди последния да вкара за 1:0.
Постепенно обаче “оранжевите“ загубиха ритъм,но играеха стабилно в защита,но няколко индивидуални грешки доведоха мача до 3:1 за Септември.

По-късно през деня набор 2007 записа загуба в последните минути от Сердика.
Мачът бе равностоен и голови положения нямаше много,но София спорт сякаш бе с една идея по-опасните атаки.Въпреки това 5-6 минути преди края на мача допуснаха гол след изпълнен свободен удар от играч на Сердика.

В Сряда се изигра и междинния кръг за набор 2005.
“Възражданци“ имаха за съперник Пирин Благоевград и бяха решени на всичко,за да спечелят този толкова важен мач и всичко тръгна по вода.
Майсторски изработен гол още в 10 минута на мача-Петър Камбуров бе точен,а асистент бе голмайстора на отбора Георги Асенов.
17458354_865180723623180_4213195308908594607_n

И само след 2-3 минути всичко тръгна наопаки.
Трима играчи на “оранжевите“ поискаха смени поради различни болки,а малко след това София спорт допуснаха изравнителен гол след груба индивидуална грешка.
Това сякаш наруши контрола над мача на “фениксите“ и до края на първата част нямаше нещо кой знае какво.
17626582_865180780289841_4906855040925121687_n

След почивката София спорт отново взе инициативата и личеше,че са в подем,но нова порция индивидуална грешка позволи на Пирин да поведе с 2:1 и това сякаш стъписа играчите на “оранжевите“ и до края на мача те играеха много прибързано и нервно,но все пак стигнаха до няколко добри ситуации,удариха веднъж и гредата,но в крайна сметка резултата се запази същия.
ОЧАКВАЙТЕ ВИДЕО И СНИМКИ ОТ МАЧОВЕТЕ НА ОТБОРИТЕ!