СТРАХОТНА СЕДМИЦА ЗА ОТБОРИТЕ НА СОФИЯ СПОРТ

През изминалия уикенд се изиграха нова порция мачове за наборите на София спорт.
Набор 2005,2006 и 2007 записаха победи,а 2008 и 2004 допуснаха загуби,но трябва да се отбележи,че загубата на най-малките не бе заслужена и най-малко трябваше да си тръгнат с точка,но заради това футбола е толкова интересна игра,не винаги по-добрият печели!

В Събота първи стартираха набор 2004 с двубой срещу ДФК Лъвчетата на изкуствения терен в кв.Драгалевци и като цяло оранжевите изиграха слаб мач,допускайки загуба с 2:5.
Головете за София спорт отбелязаха Владимир Янков от свободен удар и Стивън Николов.
20161120_145202

Малко по-късно на залата в к-с “Царско село“ малките “феникси“ изиграха страхотен мач също с ДФК Лъвчетата.
Головите положения за оранжеви следваха едно след друго и на няколко пъти гредите и вратаря на Лъвчетата спираха топката пред голлинията и както често се случва,като не вкарваш,ще ти вкарат-1:0 за Лъвчетата след първата част.
През втората София спорт успя да обърне мача в своя полза и направи резултата 2:1.
Малко преди края на мача оранжевите пропуснаха да направят 3:1 и малко след това Лъвчетата се възползваха изравнявайки за 2:2,а секунди преди края вкараха и за 3:2 грабвайки 3-те точки.

В късния след обяд София спорт 2005 излизаше за задължителна победа срещу Левски-Раковски на терена на “Царско село“ и започнаха добре мача създавайки няколко не лоши положения за гол и леко териториално предимство.
В 11 минута на мача обаче се случи по-немислимото с оглед играта на двата отбора,Левски-Раковски поведе с 1:0.
17499011_10211335410648483_944615375381043218_n (1)

София спорт продължи да играе по същия начин,но нова грешка в отбрана и неразбирателство между вратар и защитник доведоха до автогол в 18 минута и това стъписа всички,но само след 2 минути при един рикошет капитана на набор 2006 Росен Алексов от воле матира вратаря на Левски и накараха всички в оранжево да помислят за обрата.
17629905_866684216806164_6529901800053236056_n

В следващите минути “фениксите“ натиснаха здраво и пресираха още в половината на Левски и се настаниха трайно в половината им и една отнета топка в центъра,достигнала до Асен Атанасов завърши с извеждащ пас към Георги Асенов,който изравни за 2:2 и хвърли всички в буйна радост.
Втората част започна още по-настървено за София спорт и 15-16 минути Левски Раковски не успяваше да излезе от половината си и това даде ефект в 43 минута когато двоен пас между Александър Йорданов и Георги Асенов завърши с прекрасен гол почти от центъра на последния.
17634604_866684553472797_5135731794284297752_n

Последва и нов гол дело на Александър Йорданов от свободен удар (на снимката) само 3 минути по-късно,който тотално хвърли в нок даун “сините“.
До края на мача оранжевите пропуснаха и още няколко добри ситуации,а на два пъти и гредите помага.
В самия край на мача и Левски пропусна две добри възможности за гол.

В Неделя София спорт 2006 имаше за съперник ОФК Костинброд и безкомпромисно си тръгна с трите точки след победа с 8:0 и пропуснати поне още толкова голове.
Така “възражданци“ събраха 10 точки,заемайки 3-то място в група “Б“ с равен брой точки с втория Спартак София и на три от първия Велбъдж.
kostinbrod

Голмайстори бяха Илия Танчев-3,Росен Алексов-2,а по един добавиха Мартин Николов,Преслав Пенев и Християн Коюмджиев.
17523310_10210873223260074_7136923196180088198_n

Малко по-късно набор 2007 поднесе и сензацията побеждавайки с 1:0 намиращият се на 3-то място преди този кръг отбор на Шампион,изпускайки и възможността да вкара още няколко гола.