УСПЕШНА СЕДМИЦА ЗА 2006 И 2008,НАБОР 2005 И 2007 ЗАГУБИХА ОТ ЛЕВСКИ И ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

През изминалия уикенд се изиграха поредните мачове за отборите на София спорт.
Първи честта да представят клуба имаха набор 2008 в Събота срещу един от преките си съперници в борбата за място в средата на таблицата  Олимпия.
Оранжевите доминираха през целия мач и закономерно записаха победа с 4:1,след головете на Петър Петров-2,Владислав Стоянов и Симеон Стойнев,който вкара изключително красив гол с левия крак от свободен удар,не оставяйки никакви шансове на вратаря на Олимпия.
След равенството 2:2 в миналия кръг 2:2 и с тази изразителна победа възпитаниците на Алекс Димитров изглежда набират скорост и тепърва ще разгръщат пълния си потенциал.

20170429_133654

Час след края на мача на набор 2008,родените през 2005 се изправяха в дългоочакван двубой с Левски София.
18199227_886973518110567_1415557757252557112_n
Очакванията бяха за доминация от страна на София спорт,но незнайно защо и как изиграха много плахи 30-40 минути и това естествено доведе нещата до 2:0 за Левски,за да се стигне до последните 10-15 минути в които “възражданци“ показаха защо се очакваше победата за тях,а не за по-именития съперник.
Водените от Калин Цолов играчи натиснаха Левски и пресираха непрестанно сините и това доведе до резултат след едно разбъркване в наказателното поле Росен Алексво вкара от 4-5 метра.
18221775_886973464777239_5216227155510483272_n
София спорт продължи да натиска и създаде няколко доста добри възможности,които обаче пропиляха и не успя да вземе поне точка от своя съперник.
Мачът бе и с голяма стойност,защото при победа на София спорт te щяха да изместят Левски от 6-то място в група “А“ и да се доближат на 6 от 4-тия и 5-тия.
18194763_886973404777245_1443817182870125058_n
Трябва да се отбележи,че в края на първата част бяха направени и две принудителни смени от страна София спорт,а напускащи бяха капитана Георги Сашов,който получи удар в коляното и крилото Асен Атанасов.
Така София спорт с тази загуба се смъкна и от 9-то място и в момента заема 12-то,но интригата в първенството по всичко личи ще е пълна,защото разликата в точките е много малка и всеки може да се изкачи нагоре,но и да пропадне в класирането.
18198391_886973601443892_2906866892079123216_n

В Неделя набор 2007 се изправи срещу Локомотив София в Герман и записа загуба с 0:4,след като на  “оранжевите“ им се наложи да играят с деца от 2008,поради липсващи състезатели,но въпреки това мачът бе равностоен,но многото пропуски и индивидуални грешки доведоха до тази изразителна загуба.

В късния след обяд набор 2006 се изправяше срещу Спортист 13 и бе настроен да продължи с добрите изяви и го направи по категоричен начин-6:0.
Мачът обаче започна доста равностойно,но в средата на полувремето след асистенция на Максим Тасков и лек рикошет Илия Танчев вкара за 1:0.
Втората част започна отново равностойно,но в средата на полувремето в рамките на само няколко минути паднаха 4 безответни гола.
Първо след добра комбинация завършила с пас на Илия Танчев към Росен Алексов,завърши с далечен удар на последния и резултата стана 2:0.
20170430_154813
Последваха една,две добри ситуации за София спорт,но не успяха да ги реализират,но в 11-та минута след центриране на Росен Алексов от ъглов удар,Кристиян Георгиев се извиси и с глава направи 3:0.
Малко по-късно след самостоятелен рейд Илия Танчев вкара за 4:0,а веднага след изпълнението на центъра от страна на Спортист,Илия Танчев пресече един пас и подаде на Кристиян Георгиев,той стреля,вратаря спаси,но по-съобразителен се оказа Илия Танчев,който вкара своя хеттрик.
Третата част София спорт се прибра и заигра на контри и при една от тях Дарин Петков изведе Максим Таксов,който с директен техничен удар оформи крайното 6:0,олицетворявайки играта на отбора-ОТЛИЧЕН 6.