РЕЗУЛТАТИ ОТ ИЗМИНАЛИТЕ МАЧОВЕ (6-10.05.2017 ),НАБОР 2008 С УЧАСТИЕ В ТУРНИРА В ПАМЕТ НА ИВАН СЛАВКОВ-БАТЕТО

През изминалият уикенд София спорт имаше отново участие в Първенствата на БФС,а началото бе дадено от набор 2008 в мач с ЕСФА.
“Оранжевите започнаха страхотно мача и поведоха с 2:0,но няколко колебливи игри доведоха до 2:2 в самия край на мача,което костваше успеха на “възражданци“.
Въпреки всичко,малчуганите показват страхотно израстване за което спомогнаха и някои нови попълнения,а и треньора Алекс Димитров.

По-късно през деня набор 2004 се изправи в битка с отбора на Ферион,но груби грешки и вяло представяне доведоха до 2:0 за Ферион до почивката.
През втората част обаче,София спорт показа по-добра игра и създадоха няколко доста добри възможности за гол,но времето и силите им стигнаха само за един гол,който бе дело на Стивън Николов.

Набор 2005 също имаха важен двубой,но съперник бяха отлично представящите се Метал Перник,които водят люта битка за топ 4 в Първа група.
Двубоят започна кошмарно за “оранжевите“,които отиграха доста заспало една ситуация при изпълнението на центъра и още в 1-вата минута Метал поведоха с 1:0.
Мачът започна да върви равностойно,но нова грешка доведе до резултат 2:0 за Метал и по подобие на мачът на София спорт с Левски София и Левски-Раковски,по-интересното дойде през втората част и то в последните 15 минути.
18268636_898614080279844_946281172154393855_n 18301172_898614100279842_4594016474026938576_n
Точно тогава София спорт отбеляза гол дело на Петър Камбуров и последваха няколко добри възможности за гол,но те не бяха оползотворени и в крайна сметка Метал Перник и Кирил Джоров спечелиха трите точки.

В Неделя София спорт 2007 излизаше срещу отбора на Победа.
Както и в предишни мачове куп пропуски на София спорт пред гола и в крайна сметка 1:0 за Победа.

Така София спорт 2006 се оказаха в позиция те да зарадват клуба с победа в първенството,а съперник бе Средногорец.
Двубоят бе и в категория задължителни за София спорт в борбата за челните места.
“Фениксите“ обаче явно очакваха мачът да е лек и започнаха доста вяло първата част и почти в края на полувремето бяха наказани с гол в тяхната врата след не добре изчистена топка.
На полувремето играчите очаквано получиха доза критика и през втората и третата част показаха какво се изисква от тях и най-вече капитана на отбора Росен Алексов,който закова 3 гола,за да подсигури победата с 3:1 и второто място във временното класиране.

През седмицата,в Сряда набор 2004 изигра и отложения си мач със Славия.
А част от 2005 бяха включени в състава на 2004,за да подсилят с каквото могат отбора и още в 1-вата минута нападателя на 2005 Георги Асенов пресира вратаря на Славия,който се замота с топката и сбърка,но съумя
навреме да реагира и да поправи своята грешка.
В началните минути мачът вървеше равностойно,но някъде след 10-та Славия взе преимущество и след груба грешка в защитата на София спорт поведе с 1:0,последва и 2-ри гол,който тотално обърка “оранжевите“,но до края на полувремето не падна друг гол.
След почивката обаче резултата набъбна и в крайна сметка Славия победи с категоричното 7:0.

На 11,12 и 13 май София спорт 2008 ще вземе участие и в турнир,организиран от БФС в памет на бившия президент на БФС,Председател на Български олимпийски комитет и член на Международния олимпийски комитет.
Малките тигри ще мерят сили в една група с отборите на Славия,Национал,Левски Раковски,БМ Спорт и Септември.
На 15 май от 20:00 часа е финала и награждаването.

Тук може да гледате онлайн провеждащият се турнир.
ivan slvakov

ВИДЕО ОТ МАЧА НА СОФИЯ СПОРТ 2006 МОЖЕ ДА ГЛЕДАТЕ В ОФИЦИАЛНИЯ НИ YouTube КАНАЛ.
ОЧАКВАЙТЕ ВИДЕО И СНИМКИ НА НЯКОИ ОТ МАЧОВЕТЕ!