ФК СОФИЯ СПОРТ 2005 ПОБЕДИ С 9:0 ПОБЕДА 2013,НАБОР 2006,2007 И 2008 ДОПУСНАХА ЗАГУБИ

Отборите на София спорт изиграха и вторите кръгове от своите първенства през изминалия уикенд.
Набор 2005 първи дадоха старт на съботните мачове от 10:30 на естествения тревен терен на комплекс “Царско село“,където съперник бе отбора на Победа 2013.

Фениксите доминираха през целия мач,който в 95 % от случаите се игра в половината на Победа,а резултата бе и красноречив за показаното на терена-9:0.
Голмайстори бяха Мартин Пъдарев-2,Георги Асенов-2,Кирил Владимиров-2,Асен Атанасов-2 и Алекс Маринов-1.
На три пъти и гредите помага на Победа като единия път това се случи от дузпа,която намери левия страничен стълб на вратата пазена от вратаря на червено-сините.
София спорт изтърва и куп 100 % пропуска,които можеха да доведат и до двуцифрен резултат.

Набор 2008 имаха за съперник отбора на Царско село и на комплекс “Спортна София“ в Зона Б-5 “оранжевите“ показаха много добра игра,но груби грешки доведоха до загуба със 7:1,която по никакъв начин не отговаря на показаното на терена.
Голмайстор за фениксите бе Джад Ел Хатиб.

На закрития терен в Драгалевци София спорт 2007 имаха тежък съперник,отбора на Левски София започна леко неуверено срещата,но в крайна сметка нанесе тежка загуба на “оранжевите“ с 0:8.

В Неделя София спорт 2006 посрещаше нов сериозен съперник в лицето на Национал.
След равенството 1:1 с Царско село на старта на първенството очакванията бяха високи,но на тежкото време “възражданци“ не показаха необходимото желание за победа и въпреки слабата си продукция вървяха към равенство на полувремето,но в крайна сметка Национал поведе с 1:0,а след почивката добавиха още 3 гола за крайното 4:0.