СОФИЯ СПОРТ 2006 И 2009 С УБЕДИТЕЛНИ ПОБЕДИ,2005 И 2008 НЕ СЪУМЯХА ДА ПРЕОДОЛЕЯТ СЛАВИЯ И ЛОКОМОТИВ СОФИЯ

София спорт 2009 записа нова категорична победа с 3:0 над Победа 2013.
Сава Фурнигов избухна с хет-трик и донесе победата на “фениксите“ в мач в който София спорт доминираше.
Марин Маринов тресна веднъж и напречната греда.
Така “възражданци“ се бетонираха на 9-то място и няма шанс да се смъкнат по-надолу в класирането,но остават теоретични шансове да се промъкнат и поне едно място по-нагоре.

Набор 2006 също записа категоричен успех с класическото 3:0 над Спартак 2015.
Водените от Димитър Георгиев-Шустера играчи се представят повече от добре в майсторската “А“ група и се борят за място  в топ 5.
Голмайстори за тима бяха Кристиян Георгиев,капитана Росен Алексов и Алекс Гергов.

София спорт 2005 излизаше в дерби срещу Славия в което бе твърдо решен да спечели.
Двубоят започна с натиск на “фениксите“ и те създадоха няколко добри положения,но с пропуски се отчетоха Георги Асенов,Асен Атанасов и Мартин Пъдарев.

Като цяло първата част мина с надмощие на София спорт,но минута преди почивката след изпълнение на ъглов удар играч на белите засече центриране на първа греда и успя да поведе с 1:0.
През втората част силите се поизравниха,а играчите в оранжево се отчетоха с още няколко пропуска.
В крайна сметка Славия стигна до втори гол,който прекърши “възражданци“.

В Неделя Александър Димитров се изправяше в директен сблъсък срещу Локомотив София за място в топ 3 на група “Б“ и на два пъти “фениксите“ повеждаха.
Първо Иван Будинов изработи по страхотен начин първия гол и майсторски завърши атаката,Локо изравни,а Джад Елхатиб даде нов аванс на “оранжевите“.
Локомотив София се върна в мача през третата част когато за огромно съжаление на София спорт освен до изравнително попадение,успяха да обърнат резултата и в своя полза.
В крайна сметка 2:3 за Локомотив.

Мачът на 2007 в този кръг срещу Витоша Бистрица бе отложен.