ОТБОРИТЕ НА СОФИЯ СПОРТ ЗАПОЧНАХА С ПОБЕДА И ЗАГУБА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН

След близо тримесечна пауза пролетния дял на първенствата по футбол бе стартиран.
София спорт 2008 и 2005 стартираха първи за 2019 година.
Малките феникси водени от Александър Димитров записаха разгромна победа на ФК Кюстендил с 15:0.
Оранжевите доминираха през целия мач и показаха страхотни комбинации,а голяма част от тях завършваха и с атрактивни голове.
Страхотна победа и добро начало за 2008 в група “Б“ на първенството по Футбол 7.

София спорт 2005  от своя страна трябваше да е домакин на Локомотив София,но в крайна сметка двата отбора се разбраха двубоят да се играе на стадиона в Надежда.
Мачът започна равностойно без много голови положения.
В средата на първата част София спорт пропиля стопроцентов шанс за гол,след като Георги Асенов стреля в ръцете на вратаря с който бе останал очи в очи.
Малко след този пропуск се стигна и до първия гол в мача,след наглед слабо центриране,неразбирателство в отбраната на София спорт позволи на играч на Локо София да свали топката към дузпата и оттам тя бе засечена във вратата на Георги Додов за 1:0.
Безобразната и слаба игра на “възражданци“ продължи и въпреки това те стигнаха до поредица голови положения,кое от кое по-добри,но те не бяха реализирани и в крайна сметка както се казва:
“Като не вкарваш,ти вкарват!“,Локомотив стигна до нови два гола с което си осигуриха победата.
От своя страна София спорт ще трябва сериозно да се напъне в следващите мачове,за да се реваншира за пропуснатите три точки.