ЗАГУБА С 0:2 ЗА 2005 ОТ СЛАВИЯ,СОФИЯ СПОРТ 2008 И ЕЛИТ НЕ СИ ВКАРАХА (ОБЗОР НА ИЗМИНАЛИЯ КРЪГ 07.04.2019 г.)

През изминалия уикенд само две възрасти имаха мачове,а другите всички почиваха.
София спорт 2008 записаха нулево равенство с Елит.
И двата отбора имаха своите шансове за победа,но равенството като цяло бе най-закономерно.

Водените от Калин Цолов 2005 приемаха Славия на своя терен на ВСУ “Любен Каравелов“ и се готвеха да вземат скалпа на белия балет.
Двубоя започна с превез в притежанието на топката от страна на Славия,а София спорт разчитаве в първите минути на контри,постепенно играта се поизравни и оранжевите първи имаха шанса да открият резултата,след като зад гърба на защитата на Славия последователно излизаха Стивън Николов и Георги Асенов,но ударите им бяха спасени от вратаря на Славия.
Към края на първата част Славия обаче взе своето,след центриране от ъглов и слаба намеса на защитата в оранжево и разбъркване в наказателното,топката бе ритната,тя рикошира в играч на София спорт и влетя.
През втората част фениксите опитаха да стигнат до изравняване,но не съумяха да създадат достатъчно чисто положение и след нова грешка в защитата при едно центриране се стигна до втори гол за Славия.
При гола обаче останаха много сериозни съмнения за засада,а и за игра с ръка в атака.