ФК СОФИЯ СПОРТ 2005 И 2006 СТАРТИРАХА СВОИТЕ МАЧОВЕ В ПЪРВЕНСТВАТА НА БФС

ФК София спорт 2005 записа изненадваща загуба с 0:2 от Обеля като гост.
“Оранжевите“ не показаха и десет процента от възможностите си,а явно отражение даде и завървилият преди два дни турнир в Несебър в който София спорт стигна до финала,който бе загубен с 0:1 от РД Спорт.
Така в рамките на седмица възпитаниците на Калин Цолов се наложи да изиграят 5 мача.

София спорт 2006 от своя страна искаше да му бъде отложен първият мач от първенството поради вирусно заболяване на голяма част от играчите,но БФС не разреши и първият двубой срещу Спартак 2015 бе загубен със служебно 3:0.

Във втория кръг на първенството на ДЕЦА А  София спорт разгроми със 17:0 Гранит Владая отново като гост.
Йордан Йорданов,Славчо Славчев,Георги Сашов,Александър Йорданов,Мартин Пъдарев,Владимир Стоев,Георги Асенов,Александър Асенов бяха сред голмайсторите.

Последва и нов разгромен успех в следващия кръг,а този път потърпевши бяха Ботев 57,които загубиха с 14:1.
Сред голмайсторите този пък бяха Йордан Иванов,Георги Сашов,Георги Асенов,Александър Йорданов,Мартин Пъдарев и Владимир Стоев.

От своя страна 2006 записаха успех с 4:0 срещу Интернационал на стадиона в село Мировяне.
Головете паднаха през втората част,а точни бяха Атанас Пелтеков и Кристиян Георгиев на два пъти.

Последва победа със 6:0 над Орловец Кокаляне,а точни този път бяха Кристиян Георгиев,Атанас Пелтеков,Алекс Гергов с два гола,Росен Алексов и Ивайло Йорданов.

В четвъртия кръг София спорт 2006 допусна загуба с 3:0 от Сердика,но мача можеше да се развие и по съвсем друг начин.